Hodinový manžel

Nemáte v dnešní uspěchané době čas, aby jste si vyzvedli novou postel nebo skříňku a už vůbec nemáte náladu ji smontovat? Přivezli vám novou myčku a neumíte ji zapojit? Náš hodinový manžel je tu právě pro Vás. Ale tím to nekončí. Rádi vám pomůžeme s čímkoliv ve Vaší domácnosti v oblasti Kralupy nad Vltavou a okolí.

Zámečnické práce

 Zajistíme Vám například výměnu dveřních zámků. Realizujeme ploty na klíč včetně osazení křídlové nebo pojezdové brány, vchodové branky nebo sekčních vrat. Provádíme montáže pohonných jednotek včetně servisu a případného přeinstalování ovladačů.

Instalatérské a topenářské práce

Jak už jsme zmiňovali, díky úzké spolupráci s firmou www.vavracz.cz jsme rozšířili nabídku o instalatérské a topenářské práce a jsme schopni vyhovět každému zákazníkovi od výměny baterie, přes rekonstrukci koupelny, toalety až po kompletní rozvody vody, kanalizace a topení v bytě nebo domě.

Drenáže pozemků a jímky na vodu

Řešíte kam svedete vodu ze střechy? Nabízí se několik variant řešení přímo pro Vás. Navíc také spolupracujeme s firmou www.vavracz.cz, kde Vám rádi poradí s výběrem vsakovacích systémů a systémů na zachytávání dešťové vody. Tak neváhejte a obraťte se na nás a my vše zařídíme.

Stavební práce

Drobné zednické, sádrokartonářské a obkladačské práce, pokládka dlažby, kamenné koberce, pokládky vinylu. 

Zemní a bourací práce

Neváhejte se na nás obrátit od výkopu pro kabel či zahradní vodu, až po finální úpravy pozemků a zahrad.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.